Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Теплівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21046207) був реорганізований і увійшов до складу Пирятинської громади

Село Теплівка

Село Теплівка знаходиться на правому березі річки Гнила Оржиця, вище за течією на відстані 4 км розташоване село Жоравка (Київська область), нижче за течією примикає село Олексіївка (Гребінківський район), на протилежному березі - село Смотрики та Малютинці. Поруч проходить автомобільна дорога М03.

Перша згадка у літописах – 1740 р., коли село отримало назву Теплівка, по імені власника Григорія Теплова.

Граф Теплов мав дороге задоволення – американський тютюн, тому розпочав його вирощування.

З 1847 року теплівський тютюн закуповується для виробництва цигарок компанією «Філіпп Морріс», використовується для створення у 1889 році тютюнової фабрики «Золота рибка» м. Прилуки (купцями Рабиновичем та Фрадкіним).

У власності Г. Теплова був кінний завод вартістю 30,0 тис. рублів.

В Теплівській економії мешкало 2552 особи, збудовані церква, земська школа, вітряки, паровий млин з олійницею, щорічно відбувалось 2 великих ярмарки.

1858 р.– село відвідав російський імператор Олександр ІІ, де познайомився з майбутньою дружиною Єкатериною Довгоруковою.

ТЕПЛІВКА — село, центр сільської Ради, розташоване за 32 км від районного центру і за 12 км від залізничної станції Кононівка.

Населення — 928 чоловік (станом на 01.09.2017 р.)

В селі є Теплівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради, бібліотека, клуб, народний історико-краєзнавчий музей; лікарня.

В 1773 році село стало називатися Теплівкою, за ім’ям власника, якому було подароване Катериною II. ТЕПЛІВКА — село, центр сільської Ради.

З Теплівки вийшли Герої Радянського Союзу О. І. Бідненко, І. Л. Третяк, О. А. Іванько. Уродженцем села є відомий селекціонер, який вивів сорти озимої пшениці — миронівська-264, миронівська-808,— двічі герой соціалістичної праці В. М. Ремесло.

КАРТА – СХЕМА
села Теплівка Пирятинського району станом на 20.07.2013 року

• Кількість населення – 928.

• Кількість населення, що користується центральним водогоном – 212.

• Кількість будинків з відповідними зручностями – 140.

• Школа - +

• Дитячий садок - +

• Лікарська амбулаторія - +

• Сільський Будинок культури - +