Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Теплівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21046207) був реорганізований і увійшов до складу Пирятинської громади

проект рішення

ТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СОРОК ЧЕТВЕРТА ПОАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №

від   _______             року

с. Теплівка

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік.

Керуючись п.24 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, п.8.3, ст.10,пунктів12.3,12.4,12.5 ст.12, ст.293 розділом 7 Податкового кодексу України Теплівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на території Теплівської сільської ради Пирятинського району Полтавської області  наступні місцеві податки та збори на 2021 рік згідно пункту284.1 ст.284 Податкового кодексу України:

1.1.Ставки земельного податку .(Додаток 1);

1.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб,відповідно до п.284.1 ст.284 Податкового кодексу (Додаток 1.1).

2.Встановити на території Теплівської сільської ради Пирятинського району Полтавської області   на 2021 рік згідно ст.266 Податкового кодексу України :

2.1.Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 2).

2.2.Пільги для фізичних та юридичних осіб , згідно п.266.4.2 п.266.4 ст.266 Податкового кодексу України (Додаток 2.1).

3.Встановити на території Теплівської сільської ради Пирятинського району Полтавської області   на 2021 рік згідно ст.293 п.293.1 Податкового кодексу України :

3.1.Ставки Єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, віднесених до І ТА ІІ групи платників єдиного податку (Додаток 3).

4. Оприлюднити це рішення в районній газеті «Пирятинські вісті» та на офіційному сайті Теплівської сільської  ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з планування,  фінансів та бюджету .

6. Рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.

Сільський голова                                            В.В.Колінчук

ТЕПЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПИРЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок четверта позачергова  сесія сьомого скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

04 травня 2020 року                                                                            №

Про Положення єдиного податку

Теплівської сільської ради

Відповідно до п. 24, ч.1,  статті 26, ст..69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 293, 295, 297 Податкового кодексу України , Закону України від 04.11.2011р. № 4014 № « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності», Теплівська   сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про єдиний податок у Теплівській сільській раді на 2021 рік згідно з додатком.

Додаток: на 2-х арк..в 1-му прим.

2.Оприлюднити дане рішення в друкованому засобі масової інформації.

3. Рішення набирає чинності з 01.01.2021 року.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів

Сільський голова                                                                   В.В.Колінчук

Рішення ----------сесії сільської ради сьомого скликання

від --------- 2020 року №

про єдиний податок у Теплівській сільській раді

Застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку здійснюється відповідно до правових засад, визначених розділом XIV «Спеціальні податкові режими» Податкового кодексу України.

1. Платниками єдиного податку є суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Поділ на групи платників єдиного податку – суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, визначається пунктом 291.4. статті 291 Податкового кодексу України.

2. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої-третьої груп регулюється статтею 292 Податкового кодексу України.

3. Об’єкт та база оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи визначено статтею 292¹ Податкового кодексу України.

4. Ставки єдиного податку встановлюються з розрахунку на календарний місяць в розмірах згідно із Додатком до цього Положення.

Встановлення ставки єдиного податку та особливості їх застосування регулюються статтею 293 Податкового кодексу України.

5. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

6. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку визначається вимогами статтей 295, 297 Податкового кодексу України.

7. Особливості застосування ставок, нарахування, сплати єдиного податку та подання звітності платниками спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності регулюються статтями 291 – 300 та підрозділом 8 розділу ХХ „Перехідні положення” Податкового кодексу України.

8. Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства України щодо справляння єдиного податку на території Теплівської  сільської ради здійснюють відповідні контролюючі органи.

9. За порушення податкового та іншого законодавства України при сплаті єдиного податку, за неподання чи порушення порядку заповнення та термінів подання податкової декларації контролюючим органом, за недостовірність наданої інформації платники податку несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

Секретар сільської  ради                                               Л.М.Камська

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування