Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Теплівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21046207) був реорганізований і увійшов до складу Пирятинської громади

Рішення сільської ради про затвердження податків і зборів на 2020 рік

1. Про внесення змін до рішення 36 позачергової сесії 7 скликання від 27 червня 2019 року "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік"

2. Про скасування рішення "Про акцизний податок на 2020 рік".

3. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік.

4. Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу на нерухоме майно фізичних осіб на території теплівської сільської ради на 2020 рік.

5. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік.

6. Про затвердження "Положення про плату за землю на території Теплівської сільської ради"

7. Про затвердження "Положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки"

8. Про акцизний податок на 2020 рік

9. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік